Zastępca Kierownika Kontraktu w Obiekcie Data Center Oddziału SAR

Date de publication : 30/09/2024

Requisition ID : 35796

Zakres Obowiązków:

  • Wsparcie kierownika kontraktu w zarządzaniu procesem obsługi technicznej urządzeń i instalacji objętych umową serwisową w nowoczesnym obiekcie typu Data Center,
  • Wsparcie kierownika kontraktu w koordynacji i nadzorze nad pracami serwisowymi wykonywanymi przez podległy zespół,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu zapewnienia terminowego wykonania prac serwisowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących funkcjonalności infrastruktury technicznej obiektu,
  • Współpraca z klientem w ramach planowanych prac remontowych, modernizacyjnych czy optymalizacyjnych w zakresie świadczonej usługi,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z bieżącą realizacją usługi,
  • Wsparcie kierownika kontraktu w organizacji i prowadzeniu szkoleń dla podległych pracowników serwisu w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi,
  • Opracowywanie wniosków do przełożonych dotyczących poprawy jakości świadczonych usług serwisowych,
  • Organizacja i uczestnictwo w wybranych konferencjach, targach i szkoleniach z zakresu urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, chłodnictwo lub pokrewne,
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych i HVAC,
  • Znajomość normy EN50600,
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy i czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Język angielski poziom min B2 – warunek konieczny.

    ID de l'offre d'emploi
    35796
    Langue sur SAP SF
    pl_PL
    Job Contract
    Job City
    Job Posting Date
    job_division_level_one
    job_mapped_organization